​​​مرکز مشاوره آموزشی مهرساآساک دوره های آمادگی برای آزمون کارآموزی وکالت را بصورت مرحله ای و طی سه مرحله در سال برگزار می کند تا از این طریق علاوه بر اجتناب از تجمع کلاس ها، پاسخگوی متقاضیان با شرایط زمانی مختلف نیز باشد. دوره ی حاضر، که دوره ی شهریور نامیده می شود به شرح زیر برگزار میشود:

شرایط همواره مقهور اراده ی آدمی است.                                                             (گوته)

​ما بهترین ها را گرد آوردیم ...

شرایط عمومی شرکت در دوره:

الف) دوره ها بصورت مجازی برگزار می شود و دانشجو می تواند هم بصورت آنلاین و هم آفلاین از دوره استفاده نماید.
ب) در صورت لغو یک کلاس، کلاس فوق العاده برگزار می شود و یا اگر کلاسی به اتمام رسید، کلاس دیگری جایگزین آن خواهد شد که مراتب به سمع دانشجویان خواهد رسید.
پ) جمع ساعات تدریسی در دوره آموزشی آمادگی آزمون وکالت سال جاری بیش از 500 ساعت می‌باشد.
ت) ثبت نام هم بصورت بسته ای و هم بصورت تک درس امکان پذیر خواهد بود. در صورت ثبت نام بسته ای، دانشجویان از تخفیف بیش از 10 درصد برخوردار خواهند شد.
ث) امکان ثبت نام کمتر از سه درس در هیچیک از دوره های آموزشی وجود ندارد.
ج) در صورتیکه ظرفیت کلاسها به حد نصاب برسد دوره‌ها زودتر از موعد مقرر آغاز میگردد
چ) شروع اولین جلسه هر دوره آموزشی،از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام توسط دانشجو، اطلاع رسانی میگردد و پس از آن و در طول دوره آموزشی، هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه برگزاری کلاسها، در بخش "تقویم و تغییرات دوره‌های آموزشی" در وب سایت اعلام میگردد، لذا دانشجو می‌بایست روز قبل از برگزاری هر کلاس به بخش تغییرات در سایت مراجعه و تغییرات مربوطه را کنترل نماید. بدیهی است در این خصوص هیچگونه تماس تلفنی با دانشجو انجام نخواهد پذیرفت، در صورت غیبت در کلاس، دانشجوی غایب می‌بایست به سایت مراجعه و از تغییرات احتمالی مطلع شود.
ح) پس از ثبت نام در کلاسهای آموزشی، دانشجو میتواند تا یک هفته قبل از شروع دوره، انصراف خود را از شرکت در کلاسها با تکمیل فرم های مربوطه، اعلام و قرارداد آموزشی خود را با مؤسسه فسخ نماید. در اینصورت با کسر 10% از مبلغ کل شهریه، مابقی به شخص دانشجو مسترد میگردد. بدیهی است امکان انصراف تنها در اینصورت امکانپذیر بوده و پس از آن، اعلام انصراف پذیرفته نخواهد شد و امکان استرداد شهریه و یا انتقال آن به دیگر خدمات آموزشی میسر نمیباشد حتی اگر دانشجو در کلاس حاضر نگردد.
​​​​​​​

​بسته های​​​​​​​ آموزشی 

مرکز مشاوره آموزشی مهرساآساک دوره های خود را در قالب سه بسته ی آموزشی ارائه می دهد که شامل:
الف) بسته ی نقره ای: دانشجویان ضمن شرکت در جلسات درس اساتید و بهره مندی از مطالب ارائه شده بصورت آنلاین و آفلاین، جزوه ی کاربردی هر استاد را در اختیار خواهند داشت که حاوی خلاصه ی درس، نکات کلیدی و تست ها تفکیکی می باشد که با اعمال تخفیف 10 درصدی خرید بسته دارای قیمت 49/900/000 ریال می باشد.
ب) بسته ی طلایی: دانشجویان علاوه بر استفاده از جلسات درس اساتید و در اختیار داشتن جزوات اختصاصی هر درس، می توانند از مشاورین مرکز جهت رفع مشکلات مربوط به فرایند مطالعه و یادگیری بهره مند شوند که با اعمال تخفیف 10 درصدی خرید بسته دارای قیمت 59/900/000 ریال می باشد.
ج)  تکدرس: دانشجویان می توانند با انتخاب دروس مورد نظر خود در جلسات درس اساتید بصورت آنلاین یا آفلاین شرکت نمایند. لازم به ذکر است که حداقل تعداد دروس انتخابی باید سه درس باشد. 

ثبت نام دوره آموزشی

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش